JMK Marine alustas tegevust 1991. aastal pereettevõttena ja on selleks jäänud tänaseni. Oleme mere- ja meretehnika entusiastid, kellel on soov anda sulle meretehnika valimisel parimat nõu ning pakkuda müügi ja hoolduse puhul suurepärast teenindust ja abi.

Aitame igal kliendil valida paati ja mootorit nii, nagu valiksime seda endale. Meie valikus pole ühtegi tootjat, kelle paatidega me ise ei sõidaks. Meie kliendid on seda hinnanud – kes on kord meile tulnud, on meile ka jäänud, sest nad hindavad meie väärtusi: usaldusväärsust, põhjalikke teadmisi, pühendumust ja kvaliteeti.

Oleme oma klientide jaoks olemas ka pärast esmast müüki – pakume hooldus– ja remonditeenust ning nõustame neid nii telefoni, e-kirja kui ka sotsiaalmeediakanalite kaudu. Kui vaja, võtame tööriistad kaasa ja tuleme ükskõik millisesse Eesti otsa.

Aitame sul ära müüa oma vana paadi. Jah, ka selle, mis pole meie käest ostetud. Meil on välja kujunenud hea müügivõrgustik, mille abil leiame kasutatud paatidele väga kiiresti uued omanikud. Teadmine, kes mida otsib ja müüb, aitab meil inimesed omavahel kokku viia.

Meie väärtused on aidanud meil kasvada ja saada Baltikumi suurimaks Yamaha paadikeskuseks.

Oleme läbi aastate koostööpartneritelt pälvinud mitmeid tunnustusi.
2016. ja 2017. aastal saime tiitli Dealer of the year Yamaha Marine.

Oleme kindlad, et meie klient saab JMK Marines Baltimaade parima Yamaha paadimootorite teeninduse.

JMK Marine asjatundlik ja diplomeeritud meeskond on saanud spetsiaalse paatide hooldamise väljaõppe Yamaha Euroopa Koolituskeskuses, kus mehaanikud käivad vähemalt korra aastas ennast täiendamas. Nii on tiim hästi kursis veesõidukite hoolduse detailse info ja värskeimate trendidega.

JMK Marine hoolitseb ka väärika järelkasvu eest. Aeg-ajalt jagame oma teadmisi ja kogemusi uute talentidega, kes saavad võimaluse töökojas meistrite käe all praktiseerida.

Eestis muutub merendus igal aastal üha populaarsemaks. Eestlane on mere- ja veerahvas, kes armastab paadisõitu, kalastamist ja veesporti ning JMK Marine on lahkelt abiks nende harrastuste edendamisel.

Kui meri, vesi ja veesõidukid kütavad ka sinu kirgi, siis aitame oma toodete ja teenustega saavutada sinu unistuste elustiili.

Tunned meie teenuste, toodete, tegemiste vastu rohkem huvi? Võta meiega julgelt ühendust või tule meile külla!

Teeme alati tööd nii nagu teeksime seda endale.