Igakevadine ja -sügisene veesõiduki hooldus on väga oluline, et hoida oma investeeringut heaperemehelikult ja paati alati stardivalmis. Ülevaatamist ja hooldust nõuavad nii paadi mootor kui ka paadi kere, ja seda nii seest- kui väljastpoolt.

JMK Marine Yamaha Paadikeskuse uus ja avar töökoda vastab kõigile Yamaha Workshopi standarditele ja nõuetele – alustades seinavärvist ja lõpetades professionaalsete töövahenditega. Meie täielikult litsentseeritud ja kindlustatud töökoda sisaldab kaasaegseid seadmeid ja tehnoloogiat. Oma töös kasutame alati ainult originaalvaruosi.

Kas Yamaha Paadikeskus on ainult Yamaha omanikele?
Ei, kindlasti mitte.

Kui sa omad mõne muu brändi paati või paadimootorit oled ikkagi väga oodatud. Pakume hooldus ja remonditöid, varuosi ja varustust ka teiste brändide tehnikale.

Teostame väga laia valikut erinevaid paadi remondi- ja hooldustöid. Sellesse sektorisse kuuluvad elektriremont ja hooldus, sanitaartehnilised tööd, paadi põhja värvimine, lisaks hulk paatide kosmeetika- ja konstruktsiooniremonte.

  • Paadimootorite hooldus ja remont (mitte ainult meie müüdavatele brändidele) YAMAHA garantiiremont
  • Veesõidukite elektritööd, stereo, navigatsioonivahendid (GPS) autopiloot, kaldavool jne
  • Veesõidukite keretööd (plastik, alumiinium, teras materjalid), mõlgid, augud , keevitused.
  • Veesõidukite põhjade antifouling töötlus. Paadi põhja puhastamine ja värvimine on oluline, et paadi põhi ei kasvaks krabisid, vetikaid ja muud sodi täis. Hooldamata paadipõhjaga langeb märgatavalt paadi kiirus ja suureneb kütusekulu.
  • Veesõidukite sõukruvide ehk propellerite taastamine. Enamasti on mõistlik vigastatud propeller taastada, sest pärast remonti hoiab see tasakaalu samamoodi nagu uus.
  • Veesõidukite eritööd: detailide taastamine ja valmistamine, näiteks roolilehe valmistamine.
  • Maastikusõidukite, mootorsaanide, generaatorite hooldus ja remont.
  • Paadi lisavarustuse komplekteerimine. Mitmekülgne ja lai valik. Aitame valida ja paneme kokku paadi lisavarustuskomplekti koos vajalike seadmetega.
  • Kasutatud paatide taastamine. Anname kulunud ja väsinud paatidele uue hingamise. Vastavalt vajadusele – asendame, parandame või uuendame. Teeme elektroonikatöid, paigaldame meelelahutussüsteeme, remondime ja ajakohastame interjööre.

Pikaajaline kogemus

JMK Marine Yamaha Paadikeskuse asjatundlik ja diplomeeritud meeskond on saanud spetsiaalse paatide hooldamise väljaõppe Yamaha Euroopa Koolituskeskuses, kus mehaanikud käivad vähemalt korra aastas ennast täiendamas. Nii on tiim hästi kursis veesõidukite hoolduse detailse info ning värskeimate trendidega.

Yamaha Paadikeskus hoolitseb ka väärika järelkasvu eest. Aeg-ajalt jagame oma teadmisi ja kogemusi uute talentidega, kes saavad võimaluse töökojas meistrite käe all praktiseerida.

Üks vana pootsman olla öelnud, et enne kustub põrgukatla all tuli, kui laeva peal töö otsa saab!

Kaitse oma investeeringut ja usalda oma liuglev sõber meie koolitatud tehnikute kätesse!

Teeme alati tööd nii nagu teeksime seda endale.