Pood » Paadid » Yamarin Cross

Näitan kõiki 8 tulemust

Yamarin Cross 49BR

24,990 25,400 

Suurepärane universaalne paat

Vilgas Cross 49BR sõidutab sind suvilasse või lemmiksadamatesse silmapilkselt. Põhjamaade üheks kindlaks lemmikuks on saanud 49 BR just oma klanitud praktiliste omaduste ja avaruse tõttu. Selle mahukas interjöör võimaldab kaasa võtta nii kogu pere kraami suvilasse sõitmiseks kui ka kalastustarbed kalastamiseks- muutes Yamarin Cross 49 BRi üheks vastupandamatuks bowrideriks.

Yamarin Cross 54BR

31,500 32,200 

Enneolematu perepaat

Cross 54 BR avatud ruumi kõrged ja kaitsvad küljel muudavad paadi ohutuks ka pere kõige väiksematele reisijatele. See mitmekesine ja avar paat pakub peavarju kuni kuuele reisijale. Tekipind on aga piisavalt avar, et vedada vajadusel ka suuremaid kaupu. Vöörist, ahtrist või külgedelt pardale pääsemine on tänu praktilistele astumisplatvormidele tehtud lihtsaks, mugavaks ja turvaliseks.

Tugev alumiiniumkere pikendab Põhjamaade paadihooaega.

Yamarin Cross 57BR

41,700 43,500 

Kiire ja mitmekülgne 57 Bow Rider

Stiilne Yamarin Cross 57 BR pakub suurepäraseid juhtimisomadusi kiireks paadisõiduks. See mitmekülgne ja kiire paat sobib suurepäraselt veespordiks, ühepäevasõitudeks või kiireks pendelduseks – kõrgema ja tugeva vööri- ja ahtripiirdega on tagatud suurem ohutus. Paadi kõrge tuuleklaasi taga peitub vaheruum, mis on varjualune ja oma suurusklassi kõige avaram. Lisaks on 57 BR-l standardvarustuses fikseeritud vendride hoidikud ja muljetavaldav tumedast alumiiniumist põrand.

Kasutatud Yamarin Cross 64BR

46,000 

Pakkuda mõnus perepaat Yamarin Cross 64BR koos Yamaha F150

Paadi hind sisaldab käibemaksu ja kaasa tuleb veel:

  • Trimmid koos Mente automaatikaga
  • Fusion stereo
  • Garmin 92 xs plotter
  • Värskelt tehtud põhjavärv
  • Havenis kaikoht 2022 hooaja lõpuni
  • ÕIGED sõidutunnid 13.4 h – NAGU UUS

Paadi esmane registreerimine 2020.
Paadiga saab tutvuma tulla meie Viimsi esindusse Reinu tee 7a. Oled oodatud 😉

Yamarin Cross 62BR

48,500 53,800 

Sportlikult universaalne

Enam kui 6 meetri pikkusel paadil on alumiiniumkere, millel on GRP-tekk. See pakub mõnusalt ruumi seitsmele inimesele ning sobib suurepäraselt nii päevakruiisideks, veespordiks kui ka saartele ja suvilasse sõitmiseks.

Paat sõidab stabiiliselt ja saab äärmiselt hästi hakkama ka ebasoodsa ilma korral. Sportliku olemuse tõttu on see ka oivaline veespordi kaaslane. Maksimaalse soovitatud mootori võimsusega, mille tagab 150 hj Yamaha päramootor, saavutab paat maksimaalse kiiruse umbes 38 sõlme.

Yamarin Cross 62 Bow Rideri ümbritsev esiklaas kaitseb tuulte ja sademete eest nii tüürimeest kui ka taga istuivaid reisijaid. Paadi tagumises avaras osas on U-kujuline mõnus pehmendatud iste. Lisavarustusena saadaval olev laud võimaldab paadi tagaumise osa muuta hõlpsasti mugavaks päevitusvoodiks. Täiendavaid istekohti pakub ka paadi vööriosa.

Yamarin Cross 60C

51,500 54,900 

Praktiline kabiiniga paat terveks hooajaks

Unistuste paat, kui soovid kogu aasta nautida Põhjamaade paadihooaega; varakevadest kuni mereni külmumiseni. Salongiga varustatud Cross 60 Cabin töötab suurepäraselt kalastamiseks või kruisimiseks. Avar vööriala hõlbustab nii laadimist kui ka mahalaadimist. Kabiini lai keskkäik hõlbustab paadi siseruumis liikumise. Suured aknad ja juhipoolne katuseluuk tagavad kapteni nähtavuse igas suunas. Samuti pakub salong rohkelt ruumi nii reisijatele kui ka näiteks kalavarustusele. Cross 60C kabiin on saadaval ka välise rooliga.

Yamarin Cross 64BR

53,100 57,300 

Tunneta kiiruse põnevust

See kiire ja mahukas universaalne paat sobib suurepäraselt veespordiks, päevakruisideks või reipaks paadisõiduks. 64 Bow Rideri standardvarustus sisaldab käepärast ühe võtmega Abloy lukustussüsteemi. Selle stiilse paadi avatud ahtriruumi kroonib avar U-diivan, mis pakub piisavalt ruumi suurele sõpruskonnale. Paadi tugeva esiklaasi püstine disain tagab suurepärase tuulekaitse – ka taga istuvatele reisijatele.

Yamarin Cross 75BR

84,000 88,300 

Naudi enneolematuid kogemusi

See võimas paat peab vastu igale ilmale ja laseb sul nautida enneolematut manööverdusvõimet – ka nõudlikes tingimustes. Ohutus, praktilisus ja mugavus on esmatähtsad, eriti avatud ala kujundamisel. Nii ahtris kui ka vööris on avar ala sõprade ja perega koos ajaveetmiseks. Uus ja suurepäraselt disainitud konsooli raam hoiab ka tagumiste istmete  reisijad tuulte eest kaitstud. Paadi läbimõeldud parda paigutus muudab liikumise mugavaks paadis, paati ja paadist maha. Suurtele ja ühtlastele pindadele on mugav astuda.