Tooted » Paadid » Finnmaster Husky

Näitan kõiki 4 tulemust

Finnmaster Husky R5

34,166 36,662 

Finnmaster Husky R5 alumiiniumpaadis on pakendatud kõik esmavajalikud asjad, mida merel viibimiseks vaja. Täiuslikud astmed pardale astumiseks, kõrge parras, praktilised vendrikorvid, palju hoiuruumi ja vastupidav alumiinium – need on kõik märksõnad, mis viitavad Husky kaubamärgile. Finnmaster Husky R5 alumiiniumpaadil on avatud esitekk, mis sobib suurepäraselt siis, kui peate kaasa pakkima kõik, mida on vaja pikaks nädalavahetuseks suvilas, või kui soovite kalale minna. Kõrge tuuleklaas ja mugavad istmed koos mõnusa taga asuva diivaniga  – tagavad kõigile reisijatele meeldiva teekonna isegi kareda ilmaga. Finnmaster Husky R5 alumiiniumpaat on praktiline, kuna seda on lihtne hooldada ning see on suurepärane ja mitmekülgne partner.

Finnmaster Husky R6

48,661 52,667 

Finnmaster Husky R6 alumiiniumpaadil on üllatuslikult palju kasutusalasid. Suurepärased meresõiduomadused, stabiilsus ning vastupidav alumiiniumkere võivad pikendada teie paadihooaega mitme kuu võrra. Husky R6 sobib hästi nii kalapüügiks, kiireks transpordivahendiks kui ka sõiduvahendiks saartele või suvekoju. Ruumikad panipaigad, täiuslikud astmed pardale minekuks, kõrged küljed, avar esitekk ning kõrge tuuleklaas pakuvad mugavat seiklust merel. Husky R6 alumiiniumpaadil on nutikat panipaigad, mugavad istekohad ning praktiline ja hõlpsasti hooldatav alumiiniumist põrand, mis on välja töötatud uusimat alumiiniupaadi tehnoloogiat kasutades.  See alumiiniumpaat sobib ideaalselt nii suurte kui ka väikeste hetkede jaoks.

Finnmaster Husky R7

57,517 63,484 

Vaikne ja stabiilne Husky R7 alumiiniumpaat sobib ideaalselt näiteks saarestike ja uute sihtkohtade avastamiseks. Mitmekülgses Husky R7 alumiiniumpaadis on kõik kaasreisijad kõrge esiklaasi taga turvaliselt kaitstud. Paadi alumiinium kere peab vastu ka tugevamale lainele , kehvema ilma korral on abiks kiirelt paigaldatav sõidukate. Husky R7 avatud esitekil on nutikad hoiuruumid vendritele, mugavad istekohad ja mõnus U-kujuline diivan, mille saab kerge vaevata päikesetekiks muuta. Husky R7 alumiiniumpaat on ideaalne paat, millega veeta päev merel kogu perega.

Finnmaster Husky R8

94,309 

Husky R8 on kvaliteetne alumiiniumpaat, mis on sportlik kuid samas ka hulga mugavusi pakkuv. Hoolikalt modelleeritud kere tõttu on sõit pehme ja juhitavus on lihtne ka kõvema ilma korral. Selles paadis on reguleeritavad Offshore -istmed milles juht ja kaasreisija naudivad ergonoomilisi mugavusi igasuguse ilmaga. Vööris paikneb korraliku suurusega mõnus L-kujuline diivan reisijatele. Kõrge tuuleklaas kaitseb tuule ja pritsmete eest ning suurel U- kujulisel diivanil istudes saab turvaliselt jälgida ümbritsevat. Ja kui ilm on eriti suvine ja kuum võib ahtrisse kiirelt ja lihtsalt moodustada suure päikesevõtu koha. Husky R8 – alumiiniumpaat on täiuslik valik, kui pead lugu tipp-kvaliteedist, ruumikusest ja smart design-lahendustest.