Tooted » Paadid » Finnmaster

Näitan kõiki 11 tulemust

Finnmaster S5

38,960 

Finnmaster S5 täiuslik vaba aja paat, mis sobib hiilgavalt ka transpordipaadiks. Astmed nii vööris kui ka ahtris muudavad pardale mineku mugavaks ja lihtsaks. Samuti on paat varustatud spetsiaalsete nutikate vendrite kinnitustega, mis võimaldavad kiirema mineku ja vendrid ei pea paadis lahtiselt ringi loksuma. Kahtlaemata parim selles paadis on suur juhtkonsool, kust avaneb lai vaade ja mille taga saavad reisijad mõnusalt tuulevarjus olla pakkudes endiselt kõigeile täieliku nähtavuse.

Vaata lähemalt

Finnmaster R5

42,010 

Finnmaster R-5 vahest võivad lihtsad lahendused viia hea tulemuseni ja Finnmaster R-5 on hea näide sellest. See mudel on mitmekülgne ning sobib ühenduspaadiks kui ka on heaks kaaslaseks avastusretkedel tundmatutes vetes. Tänu Smart Design- konsepsioonile on Finnmaster R-5 lihtsalt käideldav paat, tänu millele saab kogu pere nautida nii veesporti kui ka ujumisretki.

Vaata lähemalt

Finnmaster S6

47,790 51,060 

FInnmaster S6 on paat, kus ühilduvad sportlikus ja innovatiivne vormielamus. See paat on täiuslik kaaslane päikesepaistelisel päeval saarestikus seiklemiseks. Paadi avatud vöörist leiab mõnusad istumed , mis on kiiresti muudetavad päikesevõtukohaks. Lai juhtkonsool on varustatud voolujoonelise tuuleklaasiga, mis kaitseb reisijaid ka suurel kiirusel. Finnmaster S6 -es on kasutusel palju Smart Design lahendusi: turvalised astmed mis kergendavad paati sisenemist, vendrite hoidikud ning avarad hoiupaigad, kuhu mahub kõik päevaretkel vajaminev. Vööri LED-ide valgusvihk juhib sind lõpututele mereseiklustele!

Vaata lähemalt

Finnmaster R6

57,260 65,290 

Uus Finnmaster R6 on mitmekülgne paat, mis sobib hästi päevaretketeks ja veespordiga tegelemiseks. Selles bowrideris on kerge liikuda, rohkelt mõnusaid istumiskohti tagaosa suurel U-diivanil, kui ka vööri istmetel. Tänu lisapehmendustele saab paadi mõlemasse otsa moodustada päikesevõtu kohad. Istmete alt  leidub rohkelt ruumi kasvõi vesisuuskadele ning mõnegi mõistliku lahenduse, mis teevad merereisi lihtsaks ja turvaliseks kogu perele. R6 on täiuslik suvepaat, mis aitab sind lahti saada igapäeva rutiinist.

Vaata lähemalt

Finnmaster T6

60,910 68,940 

Finnmaster T6 Day Cruiser on selgelt sama kaunis, lõbus ja praktiline kui tema suured õed T-seerias. Paadi tugev kere tagab suurepärased sõiduomadused mitmekülgseks ja turvaliseks merel käiguks.

Vaata lähemalt

Finnmaster P6

70,620 73,710 

Plastik paat Finnmaster P6 on stiilne, kaasaegne ning mõistliku lahendusega matka- või kalapaat. Finnmaster P6 pakub stabiilse ja turvalise sõidukogemuse nii sisevetel kui ka merel. Finnmaster P6 -l on tugev korpus, mis käitub vastuvaidlematult ka nõudlikes ilmaoludes ning tagab  eeskujuliku sõiduelamuse. Innovatiivsed lahendused ja õnnestunult projekteeritud kabiin võimaldavad nii mugavat ööbimist kui ka head vaatevälja päevasel ajal.

Finnmaster Smart Design – lahendused võimaldavad paati muuta vastavalt kasutusvajadustele.

Vaata lähemalt

Finnmaster T7

100,200 105,200 

Teretulemast uue põlvkonna paadiomanikuks! Finnmaster T7 näitab teed voolujoonelise kereg ja innovatiivsete LED tuledega. T7  -s kohtuvad kaasaegne disain käepäraste üksikasjadega. Selles sisaldub hoogsast, sportlikust väljanägemisest kuni kogu pere vajadusi arvestavaid lahendusi. Tänu Smart- Design lahendusele mahub kogu pere istuma kokpitis, tiik-laua ääres või nautima päikest päikesevõtu diivanil. Reisijad saavad veeta öö ka vööris, kus asetseb suur kaheinimese voodi ja WC.

Vaata lähemalt

Finnmaster P7

111,400 115,000 

Finnmaster P7  on mitmeotstarbeline iga ilma matka- ja ühenduspaat, mis sobib ka kalastus seltskonnale landi vedamiseks. Meeldiva ruumilahenduse lisaks on paadis rikkalik standardvarustus ning mitmekülgne lisavarustuse valmidus.

Vaata lähemalt

Finnmaster T8

146,300 

Auhinnatud ja mitmekülgses daycruiseris võid algul lõunastada pere keskel ning peale seda muuta ruum kiiresti sadama nõutumaks päevituskohaks. Peale päikeseloojangut võib kogu pere veeta öö suures kajutis, mille varustusse kuulub ka eraldatud WC-ruum.

Vaata lähemalt

Finnmaster P8

209,750 

Finnmaster P8 on sarja suurim kabiiniga paat- kompromissitult pikaealiseks ehitatud mudel. Proovige leida kalapaati või matkapaati, kus kogu pere mahuks ööbima – see on just õige paat Sinule. Finnmaster P8 paistab silma ahtris asuva suure istumisnurgaga ja mahuka juhikabiiniga, kus 4 inimest  mahub istuma soojas , mõnusalt ja turvaliselt, ilmast sõltumata. Kabiinis on kööginurk, vööris rohkesti panipaiku, eraldatud WC ja magamiskohad neljale.

Vaata lähemalt

Finnmaster T9

255,350 276,750 

Paat aktiivsele paadiomanikule.

Ergonoomilised sõiduomadused ja kõrgetasemeline navigatsioonisüsteem tagavad võrratu paadisõidunaudingu. See ruumikas Day Cruiser sobib suurepäraselt aktiivsele paadiomanikule. Suures kokpitis on palju ruumi mitmete erinevate tegevuse jaoks. Alumisel tekil on võimalik mugavalt ööbida kuni neljal inimesel.

Vaata lähemalt