Pood » Paadid » Finnmaster

Näitan kõiki 11 tulemust

Finnmaster S5

30,896 33,252 

Finnmaster S5 täiuslik vaba aja paat, mis sobib hiilgavalt ka transpordipaadiks. Astmed nii vööris kui ka ahtris muudavad pardale mineku mugavaks ja lihtsaks. Samuti on paat varustatud spetsiaalsete nutikate vendrite kinnitustega, mis võimaldavad kiirema mineku ja vendrid ei pea paadis lahtiselt ringi loksuma. Kahtlaemata parim selles paadis on suur juhtkonsool, kust avaneb lai vaade ja mille taga saavad reisijad mõnusalt tuulevarjus olla pakkudes endiselt kõigeile täieliku nähtavuse.

Finnmaster R5

33,766 36,122 

Finnmaster R-5 vahest võivad lihtsad lahendused viia hea tulemuseni ja Finnmaster R-5 on hea näide sellest. See mudel on mitmekülgne ning sobib ühenduspaadiks kui ka on heaks kaaslaseks avastusretkedel tundmatutes vetes. Tänu Smart Design- konsepsioonile on Finnmaster R-5 lihtsalt käideldav paat, tänu millele saab kogu pere nautida nii veesporti kui ka ujumisretki.

Finnmaster S6

43,211 46,017 

FInnmaster S6 on paat, kus ühilduvad sportlikus ja innovatiivne vormielamus. See paat on täiuslik kaaslane päikesepaistelisel päeval saarestikus seiklemiseks. Paadi avatud vöörist leiab mõnusad istumed , mis on kiiresti muudetavad päikesevõtukohaks. Lai juhtkonsool on varustatud voolujoonelise tuuleklaasiga, mis kaitseb reisijaid ka suurel kiirusel. Finnmaster S6 -es on kasutusel palju Smart Design lahendusi: turvalised astmed mis kergendavad paati sisenemist, vendrite hoidikud ning avarad hoiupaigad, kuhu mahub kõik päevaretkel vajaminev. Vööri LED-ide valgusvihk juhib sind lõpututele mereseiklustele!

Finnmaster R6

51,717 57,684 

Uus Finnmaster R6 on mitmekülgne paat, mis sobib hästi päevaretketeks ja veespordiga tegelemiseks. Selles bowrideris on kerge liikuda, rohkelt mõnusaid istumiskohti tagaosa suurel U-diivanil, kui ka vööri istmetel. Tänu lisapehmendustele saab paadi mõlemasse otsa moodustada päikesevõtu kohad. Istmete alt  leidub rohkelt ruumi kasvõi vesisuuskadele ning mõnegi mõistliku lahenduse, mis teevad merereisi lihtsaks ja turvaliseks kogu perele. R6 on täiuslik suvepaat, mis aitab sind lahti saada igapäeva rutiinist.

Finnmaster T6

53,967 59,934 

Uues T6- mudelis ühilduvad tippdisain ja praktilised üksikasjad sportliku vormi. Paadi stiilsed küljeteibid ning vööri LED valgustid moodustavad hoogsa terviku. Suuremgi seltskond mahub nautima hoogsat sõitu avaras tagakokpitis, mille saab vajadusel muuta päikesedekiks. Paadi tugev kere tagab suurepärased sõiduomadused mitmekülgseks ja turvaliseks merel käiguks.

Finnmaster P6

58,961 61,767 

Plastik paat Finnmaster P6 on stiilne, kaasaegne ning mõistliku lahendusega matka- või kalapaat. Finnmaster P6 pakub stabiilse ja turvalise sõidukogemuse nii sisevetel kui ka merel. Finnmaster P6 -l on tugev korpus, mis käitub vastuvaidlematult ka nõudlikes ilmaoludes ning tagab  eeskujuliku sõiduelamuse. Innovatiivsed lahendused ja õnnestunult projekteeritud kabiin võimaldavad nii mugavat ööbimist kui ka head vaatevälja päevasel ajal.

Finnmaster Smart Design – lahendused võimaldavad paati muuta vastavalt kasutusvajadustele.

Finnmaster T7

87,340 

Teretulemast uue põlvkonna paadiomanikuks! Finnmaster T7 näitab teed voolujoonelise kereg ja innovatiivsete LED tuledega. T7  -s kohtuvad kaasaegne disain käepäraste üksikasjadega. Selles sisaldub hoogsast, sportlikust väljanägemisest kuni kogu pere vajadusi arvestavaid lahendusi. Tänu Smart- Design lahendusele mahub kogu pere istuma kokpitis, tiik-laua ääres või nautima päikest päikesevõtu diivanil. Reisijad saavad veeta öö ka vööris, kus asetseb suur kaheinimese voodi ja WC.

Finnmaster Pilot 7 Weekend

88,344 93,444 

P7W  on mitmeotstarbeline iga ilma matka- ja ühenduspaat, mis sobib ka kalastus seltskonnale landi vedamiseks. Meeldiva ruumilahenduse lisaks on paadis rikkalik standardvarustus ning mitmekülgne lisavarustuse valmidus. Paadi avaras juhikabiinis on piisav seisukõrgus ning istekohad viiele inimesele sõidusuunas. Hästi varustatud kööginurk ja magamiskohad neljale  võimaldavad võtta ette ka pikemaid reise. Eraldatud WC ruum on varustatud selle suurusklassi paadi kohta harva esineva elektrilise vesi WC- ga. Sellele lisaks on paadis avar avatud ahtriosa, kus saab nii süüa kui ka kalastada.

Finnmaster T8

127,109 132,000 

T8 on näide, et paat võib samaaegselt olla nii sportlik kui ka kõigi mugavustega. Võib uhkust tunda, et Finnmaster T8 -t projekteerides pole midagi kahesilma vahele jäetud. Selles paadimudelis ühelduvad ainulaadsed sõiduomadused, kõik meile tunud Smart Design -lahendused ja parimad materjalid. Auhinnatud ja mitmekülgses daycruiseris võid algul lõunastada pere keskel ning peale seda muuta ruum kiiresti sadama nõutumaks päevituskohaks. Peale päikeseloojangut võib kogu pere veeta öö suures kajutis, mille varustusse kuulub ka eraldatud WC-ruum.

Finnmaster Pilot 8

180,788 183,988 

Finnmaster P8 on sarja suurim kabiiniga paat- kompromissitult pikaealiseks ehitatud mudel. Proovige leida kalapaati või matkapaati, kus kogu pere mahuks ööbima – see on just õige paat Sinule. Finnmaster P8 paistab silma ahtris asuva suure istumisnurgaga ja mahuka juhikabiiniga, kus 4 inimest  mahub istuma soojas , mõnusalt ja turvaliselt, ilmast sõltumata. Kabiinis on kööginurk, vööris rohkesti panipaiku, eraldatud WC ja magamiskohad neljale.

Finnmaster T9

227,309 244,400 

Paat aktiivsele paadiomanikule.

Ergonoomilised sõiduomadused ja kõrgetasemeline navigatsioonisüsteem tagavad võrratu paadisõidunaudingu. See ruumikas Day Cruiser sobib suurepäraselt aktiivsele paadiomanikule. Suures kokpitis on palju ruumi mitmete erinevate tegevuse jaoks. Alumisel tekil on võimalik mugavalt ööbida kuni neljal inimesel.