Pood » Paadid » Suvi

Näitan kõiki 13 tulemust

Näita tootekategooriaid
Plastikpaat SUVI 4230
Close

Suvi 4230

3,230 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 4230 + Yamaha F20 GEPL 7 250 €

Suvi 4230 R on juhtkonsooliga paat, mis sobib ideaalselt kasutamiseks suvilas ja kalastastamiseks. Suurema veeliini laiuse tõttu on 4230 oma suuruse suhtes stabiilsem. Soovitatav mootori võimsus on 20 hj, mõeldud kuni kolmele inimesele, kaaluga kuni 85 kg per inimene. Paati saab ka sõuda. Saadaval erineva ahtri kõrgusega nii lühikese kui ka pika jalaga mootorile. Saadaval ka ilma juhtkonsoolita (Suvi 4230 MV).

Suvi 4250 - toote pilt
Close

Suvi 4250

4,395 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 4250 + Yamaha F25 GEPL 8 990 €

Suvi 4250 on isetühjenev mudel, mis mahutab kuni 4 inimest. Paadil on piisavalt laoruumi (sealhulgas trossi- ankruboksid nii ees kui ka taga ja umbes 120 cm pikkune õngeritva lahter). Soovitatav mootor on 20–25 hj, ahtri kõrgus pika jalaga mootorile. Sobilik paat nii merereisiks kui ka kalastamiseks. Paati saab ka sõuda.

Close

Suvi 45 Duo

6,690 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 45 Duo + Yamaha F30 BETL 11 990 €

Uus ja uue ilmega Suvi 45 Duo –  on turu kõige soodsam kahekonsooliga paat. 45 Duo on populaarsete Suvi Duo mudelite „väike õde”. Proovitud kontseptsioon on tutvustatud täiesti uues suurusklassis. See võimaldab pisut väiksemate ja odavamate paatide ostjatel nautida kahekonsoolse paadi eeliseid ja omadusi. 45 Duo on mudel, mis on varustatud mõistliku standardvarustusega kalastamiseks või merereiside nautimiseks. Paadil on oma suuruse kohta piisavalt ruumi. See on varustatud ka kahe trossi- ja ankrukastiga (nii ees kui ka taga). Maksimaalne soovitatav mootori võimsus on 30 hj, mis tagab kiiruse umbes 26 sõlme, kui paradal on üks inimene, või umbes 23 sõlme, kui pardal on 4 inimest.

Close

Suvi 46

7,950 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 46 + Yamaha F40 FETL 12 990 €

Suvi 46 SR on isetühjenev mudel, millel on suurepärased juhitavusomadused ja eriti palju hoiuruumi, sealhulgas 140 cm ruumi spetsiaalselt õngeritvade jaoks. ahtri kõrgus on pika jalaga mootorile.  Soovitatav maksimaalne mootor 40 hj.

Mudeli standardvarustuses on reelingud, tuuleklaas, roostevabast terasest kiilukaitse, ujumisredel ja nüüd ka laminaat põrandakate ja veel palju muud.

Close

Suvi 47 Duo

8,795 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 47 Duo + Yamaha F40 FETL 12 990 €

Uus Suvi 47 Duo – lemmikmudel, millel on suurem ahtri sisekujundus, fikseeritud vaheuks ja uus ilme.
Uus Suvi 47 Duo on mitmekülgne ja taskukohane kahekonsoolne mudel, mis sobib võrdselt nii transpordiks, kalastamiseks kui ka suvemajja sõitmiseks. Kerguse tõttu töötab paat hästi ka vähem võimsamate mootoritega. Suurenenud tagakülje sisepind pakub reisijatele vajalikku täiendavat hoiuruumi. Lisaseadmeteks on reelingud, tuuleklaasid ja ujumisredel. Rohkesti hoiuruumi kottide või jääkasti mahtutamiseks juhtimiskonsoolide alla.
Paat sobib pika teljega mootorile ja on isetühjenev.
Uus kahekordne varikatus ahtri jaoks on saadaval lisavarustusena.

Standardvarustuses on vaheuks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse ja koppistmed.

Close

Suvi 50 Duo

10,120 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 50 Duo + Yamaha F50 HETL 16 290 €

Uus Suvi 50 Duo – täiustatud kõigi aegade lemmikuks, nüüd kindla fikseeritud vaheukse ja uue ilmega

Ülimalt populaarne isetühjenev kahekonsooliga paat kalastamiseks ja transpordiks. Suurepärased juhitavuse omadused, lai ja külgmiselt stabiilne mudel. Lisaseadmete hulka kuuluvad suured tuuleklaasid, ulatuslikud reelingud ja 2 lukustatavat hoiuruumi. Rohkesti hoiuruumi kottide või jääkasti hoiustamiseks juhtimiskonsoolide alla.
Soovitatav mootori max. 60 hj.
Uus kahekordne varikatus ahtri jaoks on saadaval lisavarustusena.

Standardvarustuses on vaheuks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse ja koppistmed.

Close

Suvi 50 Duo Fisher

10,420 

Kampaaniahind koos mootoriga:
50 Duo Fisher + Yamaha F50 HETL 16 790 €

Suvi 50 Duo Fisher – 2019 uus mudel

Suvi 50 Duo Fisher on kaluritele mõeldud trolli- / kalapaat, mida saab katta varikatusega. Fisheril on samad suurepärased kere ja sõiduomadused kui 50 Duo-l. Valikuline multifunktsionaalne kaheosaline varikatus. Pikk hoiuruum sellistele asjadele nagu õngeridvad ja eemaldatavad tagaistmed nurgadetailid lisaruumi jaoks. Fikseeritud vööri kaas ilma luugita. Vööriistme seljatugi on avatud, lihtne paigaldada vöörimootorit ja tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Oma paindlikkuse tõttu töötab Fisher hästi ka vabaaja veetmise paadina. Suvi 50 Duo Fisher on testitud ja tõestatud soodsaim alternatiiv kaluritele.

Standardvarustuses on vaheuks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse ja kunstnahast polsterdatud istmed.

Close

Suvi 57 CC Fisher

12,490 

Kampaaniahind  koos mootoriga:
Suvi 57 CC Fisher + Yamaha F70 AETL 20 750€

Uus Suvi 57 CC Fisher
Laia keskkonsooliga ja suurepärased juhitavuse omadustega Suvi 57 CC Fisher sobib sõitmiseks suvemajja, kalastamiseks või transpordiks isegi karmimate ilmastikutingimuste korral. Eemaldatavad tagaistme nurgatükid annavad veelgi  avarama tagaosa ja teevad ringiliikumise kalapüügi ajal veelgi hõlpsamaks.
2 pikka hoiuruumi nt. õngeritvade jaoks. Vööri osa on kinnine, ilma avatava luugita. Seljatoes on ava, mille kaudu on lihtne paigaldada vöörimootorit, tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda on lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Avatud vööri teki  jaoks on saadaval ka valikuline eemaldatav hoiukast.
Lisavarustusena vööri teisaldatav panipaik, mida saab kasutada nii päevitusteki alusena kui ka elus kala hoiustamiseks.Juhi ja täiendava juhi kaitseks on saadaval lai roolikonsooli lisavarustus, saadaval kas laia topeltistmega või individuaalsete polsteristmetega.
Samade tehniliste näitajatega nagu Suvi 57 CC .

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

Close

Suvi 57 Duo

12,420 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Suvi 57 Duo + Yamaha F70 AETL 20 490 €

Uus ilme ja fikseeritud vaheuksega Suvi 57 Duo’l on nüüd veelgi parema hinna ja kvaliteedi suhte.

57 Duo on varustatud suure avatud ahtriruumi ja suurepäraste standardvarustusega, mis muudavad selle silmapaistvaks paadiks sõitmaks suvilasse, saarestikku ning suurematel järvedel kalastamiseks ja transpordiks. Suur ahtriruum on ideaalne kalapüügiks või mugavaks kohaks lõunasöögi nautimiseks koos lauaga, mis on saadaval lisavarustusena.

Sellel ise tühjeneval mudelil on väga head juhitavuse omadused, praktiliselt olematu hööveldamislävi ja suur suuna stabiilsus. Lai mootorivaliku võimalus erinevateks eesmärkideks. Avar ja pikk kahepoolne varikatus ahtrisse. Rohkesti hoiuruumi kottidele või jääkastidele juhtimiskonsoolide all.

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

Standardvarustuses on vaheuks, iste/panipaik, laminaat põrandakate ja roostevabast terasest kiilukaitse.

Close

Suvi 57 Duo Fisher

12,720 

Kampaaniahind koos mootoriga:
57 Duo Fisher + Yamaha F70 AETL 20 990€

Uus Suvi 57 Duo Fisher

Suvi 57 Duo Fisher on kaluritele mõeldud kahekonsooliga kalapaat, mida saab katta varikatusega. Fisheril on samad suurepärased kere ja juhitavuse omadused nagu põhimudelil 57 Duo. Eemaldatavad tagaistme nurgatükid annavad taha veelgi rohkem ruumi, mis muudab liikumise kalapüügi ajal hõlpsaks. Valikuline multifunktsionaalne kaheosaline varikatus. Kaks pikka laoruumi näiteks õngede jaoks. Vööri osa on kinnine, ilma avatava luugita. Seljatoes on ava, mille kaudu on lihtne paigaldada vöörimootorit, tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda on lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Lisavarustusena vööri teisaldatav panipaik, mida saab kasutada nii päevitusteki alusena kui ka elus kala hoiustamiseks ehk kalapüünisena. 

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

 

Close

Suvi Kala-Kaveri

4,260 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Kala Kaveri + Yamaha F15 CEPL 7 700 €

Kala-Paltaga sarnane suvila ja võrgupaat, ainult väiksem. Suur, avatud siseruum ja kiil tagavad, et paat oleks suurepärane kalastus-kaaslane. Võid vastavalt vajadusele valida kas põhipaadi (Kala-Kaveri MV) või ühe fikseeritud juhtkonsooliga (Kala-Kaveri R) koos valikulise lisavarustusega. Kaks erinevat mudelit. Lühikese või pika jalaga mootori jaoks.

Standardvarustus sisaldab nüüd roostevabast terasest kiilu!

Close

Suvi Kala-Palta

4,380 

Kampaaniahind koos mootoriga:
Kala Palta + Yamaha F15 CEPL 7 700 €

Võrguga kalastajate lemmik mudel.

Äärmiselt stabiilne mudel, mis on varustatud kõrge kiiluga. Paadil on suur avatud siseruum ja tugevalt üles tõstetud vöör, mis teeb kalapüügi võimalikuks ka kareda ilmaga. Vastavalt vajadusele saab valida kas põhipaadi (Kala-Palta MV) või ühe fikseeritud juhtkonsooliga (Kala-Palta R) koos valikulise lisavarustusega. Kaks erinevat mudelit. Lühikese või pika jalaga mootori jaoks. Saadaval ka ilma juhtkonsoolita mudel hinnaga 3 790 €.

Standardvarustus sisaldab nüüd roostevabast terasest kiilu!

Close

Suvi Meri-Palta CC

9,790 

Keskmise konsooliga, ise tühjenev mudel on varustatud reguleeritava kapteni istmega. Suurepärane mudel sõitmaks saarestikus või suurematel järvedel kalastamiseks või transpordiks. Palju ruumi näiteks kalastamiseks. Paadikere on koheselt glisseriv ja tänu sellele on sõit igal kiirusel nauditav. Soovitatav mootor on 40–50 hj. Pika jalaga päramootori jaoks.

Standardvarustuses on nüüd roostevabast terasest kiil ja kunstnahast iste/panipaik.