Pood » Paadid » Suvi

Näitan kõiki 17 tulemust

Suvi 4230

3,250 

Suvi 4230 R on roolikonsooliga paat, mis sobib ideaalselt kasutamiseks suvilas ja kalastastamiseks. Suurema veeliini laiuse tõttu on 4230 oma suuruse suhtes stabiilsem. Soovitatav mootori võimsus on 20 hj, millega paat liigub ka kolme inimesega ( kaaluga kuni 85 kg per inimene) vabalt. Paati saab ka sõuda. Saadaval erineva ahtri kõrgusega nii lühikese kui ka pika jalaga mootorile.

Suvi 450

3,400 

Kohe olemas koos Yamaha F4 mootori ja aerudega isetühjenev paat, mis sobib suurepäraselt kalapüügiks.
Hind sisaldab lisaks Yamaha F4 mootorile ka aerusid ja istet.
Eemaldatava keskpingi abil on paadis liikumine ja pikkade kaupade transportimine lihtne. Kaks lukustatavat panipaika.

Paad meie Saaremaa esinduses.

Suvi 4250

4,350 

Suvi 4250 on isetühjenev mudel, mis mahutab kuni 4 inimest. Paadil on piisavalt laoruumi sealhulgas panipaigad otstele ja ankrule nii vööris kui ka ahtris. Soovitatav mootor on 20–25 hj, ahtri kõrgus pika jalaga mootorile. Sobilik paat nii merereisiks kui ka kalastamiseks. Paati saab ka sõuda. Kiiluraud standardvarustuses.

Suvi Kala-Kaveri

4,490 

Kala-Kaveri 475 on mitmekülgne isetühjeneva kerega kalastuspaat. Paadis on tasane põhi ja teisaldatav keskiste, mis annab vajadusel lisaruumi. Vööris 120 cm pikk lukustatav panipaik. Vöör on kinnine ja ilma luugita. Samas on siiski piisavalt ruumi vööri seljatoe sees kinnitusotste paigutamiseks. Sademevesi eemaldub paadist ka sadamas seistes, kui tühjenduskork on lahti. Saadaval on nii lühikese kui ka pika jalaga mootorile. Võid valida standard paadi ilma roolikonsoolita Kala-Kavaeri 475 MV või roolikonsooliga versiooni Kala-Kaveri 475 R. Kiiluraud satandardis.

Suvi Kala-Palta

4,595 

Võrguga kalastajate lemmik mudel.

Äärmiselt stabiilne mudel, mis on varustatud kõrge kiiluga. Paadil on suur avatud siseruum ja tugevalt üles tõstetud vöör, mis teeb kalapüügi võimalikuks ka kareda ilmaga. Vastavalt vajadusele saab valida kas põhipaadi (Kala-Palta MV) või ühe fikseeritud juhtkonsooliga (Kala-Palta R) koos valikulise lisavarustusega. Kaks erinevat mudelit. Lühikese või pika jalaga mootori jaoks. Saadaval ka ilma juhtkonsoolita mudel hinnaga 3 990 €.

Standardvarustus sisaldab nüüd roostevabast kiilukaitse!

Suvi 45 Duo

7,090 

Uus ja uue ilmega Suvi 45 Duo –  on turu kõige soodsam kahekonsooliga paat. 45 Duo on populaarsete Suvi Duo mudelite „väike õde”. Proovitud kontseptsioon on tutvustatud täiesti uues suurusklassis. See võimaldab pisut väiksemate ja odavamate paatide ostjatel nautida kahekonsoolse paadi eeliseid ja omadusi. 45 Duo on mudel, mis on varustatud mõistliku standardvarustusega kalastamiseks või merereiside nautimiseks. Paadil on oma suuruse kohta piisavalt ruumi. See on varustatud ka kahe trossi- ja ankrukastiga (nii ees kui ka taga). Maksimaalne soovitatav mootori võimsus on 30 hj, mis tagab kiiruse umbes 26 sõlme, kui paradal on üks inimene, või umbes 23 sõlme, kui pardal on 4 inimest.

Mudeli standardvarustuses on roostevabast terasest kiilukaitse ja laminaat sari.

Suvi 46

8,430 

Suvi 46 SR on isetühjenev mudel, millel on suurepärased juhitavusomadused ja eriti palju hoiuruumi, sealhulgas 140 cm ruumi spetsiaalselt õngeritvade jaoks. ahtri kõrgus on pika jalaga mootorile.  Soovitatav maksimaalne mootor 40 hj.

Mudeli standardvarustuses on roostevabast terasest kiilukaitse ja laminaat sari.

Suvi 47 Duo

9,325 

Uus Suvi 47 Duo – lemmikmudel, millel on suurem ahtri sisekujundus, fikseeritud vaheuks ja uus ilme.
Uus Suvi 47 Duo on mitmekülgne ja taskukohane kahekonsoolne mudel, mis sobib võrdselt nii transpordiks, kalastamiseks kui ka suvemajja sõitmiseks. Kerguse tõttu töötab paat hästi ka vähem võimsamate mootoritega. Suurenenud tagakülje sisepind pakub reisijatele vajalikku täiendavat hoiuruumi. Lisaseadmeteks on reelingud, tuuleklaasid ja ujumisredel. Rohkesti hoiuruumi kottide või jääkasti mahtutamiseks juhtimiskonsoolide alla.
Paat sobib pika teljega mootorile ja on isetühjenev.
Uus kahekordne varikatus ahtri jaoks on saadaval lisavarustusena.

Standardvarustuses on vaheuks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse.

Suvi 47 Duo Fisher

9,620 

Suvi 47 Duo Fisher on kaluritele mõeldud uues suuruse- ja hinnakategoorias trollimis-/kalapaat, millel on olemas ka sõidukate.
Fisheri mudelil on samad suurepärased sõiduomadused nagu 47 Duo -l. Tänu oma paindlikkusele sobib Fisher hästi ka vaba aja veetmiseks.
Pikk panipaik, mis sobib ideaalselt õngeritvadel hoiustamiseks. Eemaldatavad tagaistme nurgad annavad lisaruumi kalastamiseks. Suurendatud näidikutepaneel, kuhu nüüdsest mahub uputatuna 9″ kaardiplotter. Ilma luugita kinnine vöör. Vööri on lihtne paigaldada vöörimootorit. Paadis on tunnel vöörimootori juhtmetele. Lisavarustusse kuulub kaheosaline sõidukate.

Suvi Meri-Palta CC

10,500 

Keskmise konsooliga, ise tühjenev mudel on varustatud reguleeritava kapteni istmega. Suurepärane mudel sõitmaks saarestikus või suurematel järvedel kalastamiseks või transpordiks. Palju ruumi näiteks kalastamiseks. Paadikere on koheselt glisseriv ja tänu sellele on sõit igal kiirusel nauditav. Soovitatav mootor on 40–50 hj. Pika jalaga päramootori jaoks.

Standardvarustuses on nüüd roostevabast terasest kiil ja kunstnahast iste/panipaik.

Suvi 50 Duo

10,750 

Uus Suvi 50 Duo – täiustatud kõigi aegade lemmikuks, nüüd kindla fikseeritud vaheukse ja uue ilmega

Ülimalt populaarne isetühjenev kahekonsooliga paat kalastamiseks ja transpordiks. Suurepärased juhitavuse omadused, lai ja külgmiselt stabiilne mudel. Lisaseadmete hulka kuuluvad suured tuuleklaasid, ulatuslikud reelingud ja 2 lukustatavat hoiuruumi. Rohkesti hoiuruumi kottide või jääkasti hoiustamiseks juhtimiskonsoolide alla.
Soovitatav mootori max. 60 hj.
Uus kahekordne varikatus ahtri jaoks on saadaval lisavarustusena.

Standardvarustuses on vaheuks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse.

Suvi 50 Duo Fisher

11,050 

Suvi 50 Duo Fisher – 2019 uus mudel

Suvi 50 Duo Fisher on kaluritele mõeldud trolli- / kalapaat, mida saab katta varikatusega. Fisheril on samad suurepärased kere ja sõiduomadused kui 50 Duo-l. Valikuline multifunktsionaalne kaheosaline varikatus. Pikk hoiuruum sellistele asjadele nagu õngeridvad ja eemaldatavad tagaistmed nurgadetailid lisaruumi jaoks. Fikseeritud vööri kaas ilma luugita. Vööriistme seljatugi on avatud, lihtne paigaldada vöörimootorit ja tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Oma paindlikkuse tõttu töötab Fisher hästi ka vabaaja veetmise paadina. Suvi 50 Duo Fisher on testitud ja tõestatud soodsaim alternatiiv kaluritele.

Standardvarustuses on konsoolidevaheline uks, laminaat põrandakate, roostevabast terasest kiilukaitse.

Suvi 57 Duo

13,165 

Uus ilme ja fikseeritud vaheuksega Suvi 57 Duo’l on nüüd veelgi parema hinna ja kvaliteedi suhte.

57 Duo on varustatud suure avatud ahtriruumi ja suurepäraste standardvarustusega, mis muudavad selle silmapaistvaks paadiks sõitmaks suvilasse, saarestikku ning suurematel järvedel kalastamiseks ja transpordiks. Suur ahtriruum on ideaalne kalapüügiks või mugavaks kohaks lõunasöögi nautimiseks koos lauaga, mis on saadaval lisavarustusena.

Sellel ise tühjeneval mudelil on väga head juhitavuse omadused, praktiliselt olematu hööveldamislävi ja suur suuna stabiilsus. Lai mootorivaliku võimalus erinevateks eesmärkideks. Avar ja pikk kahepoolne varikatus ahtrisse. Rohkesti hoiuruumi kottidele või jääkastidele juhtimiskonsoolide all.

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

Standardvarustuses on konsoolidevaheline uks, laminaat põrandakate ja roostevabast terasest kiilukaitse.

Suvi 57 CC Fisher

13,250 

Uus Suvi 57 CC Fisher
Laia keskkonsooliga ja suurepärased juhitavuse omadustega Suvi 57 CC Fisher sobib sõitmiseks suvemajja, kalastamiseks või transpordiks isegi karmimate ilmastikutingimuste korral. Eemaldatavad tagaistme nurgatükid annavad veelgi  avarama tagaosa ja teevad ringiliikumise kalapüügi ajal veelgi hõlpsamaks.
2 pikka hoiuruumi nt. õngeritvade jaoks. Vööri osa on kinnine, ilma avatava luugita. Seljatoes on ava, mille kaudu on lihtne paigaldada vöörimootorit, tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda on lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Avatud vööri teki  jaoks on saadaval ka valikuline eemaldatav hoiukast.
Lisavarustusena vööri teisaldatav panipaik, mida saab kasutada nii päevitusteki alusena kui ka elus kala hoiustamiseks.Juhi ja täiendava juhi kaitseks on saadaval lai roolikonsooli lisavarustus, saadaval kas laia topeltistmega või individuaalsete polsteristmetega.
Samade tehniliste näitajatega nagu Suvi 57 CC .

Hind sisaldab roostevabast terasest kiilukaitset ja laminaat sarja.

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

Suvi 57 Duo Fisher

13,485 

Uus Suvi 57 Duo Fisher

Suvi 57 Duo Fisher on kaluritele mõeldud kahekonsooliga kalapaat, mida saab katta varikatusega. Fisheril on samad suurepärased kere ja juhitavuse omadused nagu põhimudelil 57 Duo. Eemaldatavad tagaistme nurgatükid annavad taha veelgi rohkem ruumi, mis muudab liikumise kalapüügi ajal hõlpsaks. Valikuline multifunktsionaalne kaheosaline varikatus. Kaks pikka panipaika näiteks õngede jaoks. Vööri osa on kinnine, ilma avatava luugita. Seljatoes on ava, mille kaudu on lihtne paigaldada vöörimootorit, tehase poolt paigaldatud tunnel, mida mööda on lihtne vedada juhtmeid ahtrisse. Lisavarustusena vööri teisaldatav panipaik, mida saab kasutada nii päevitusteki alusena kui ka elus kala hoiustamiseks ehk kalapüünisena. 

Hind sisaldab: roostevabast terasest kiilukaitse, konsoolidevaheline uks ja laminaat sari.

Suvi 57 2020 mudelite jaoks on saadaval ettetellimisel lisavarustusena 70-liitrine kütusepaak. Paigaldamine ainult tehases!

 

Suvi 63 Duo

16,500 

Suvi 63 Duo on hea standardvarustuse mudel, millel on mõnusalt suur sõitjateruum. Taga- ja kõrvalistmed moodustavad U-kujulise diivani, mis sobib oma uute seljatugedega hästi suupistepausiks või muuks peatumiseks. Lisavarustusena on saadaval uus suurem eemaldatav laud. Külgpinkide all on ka lukustatavad panipaigad.
Suurepäraste sõiduomadustega, hästi glisseeriv ja tasakaalus mudel. Lisavarustusena on saadaval avar ja kõrge kaheosaline sõidukate, mida on võimalik osta ka ainult esiosale. Sõidukatte esiosale on võimalik osta lukkudega kinnitatav vahesein. Konsoolide all on suured panipaigad, kuhu mahub näiteks külmakast. Lai lubatud mootorivahemik 80-115 hp tagab paadi kasutamise erinevateks otstarveteks. Maksimaalne kiirus 115 hp mootoriga 37 sõlme ja 80 hp mootoriga on võimalik saavutada 30 sõlme. Paat on isetühjeneva kerega.

Suvi 63 Duo Fisher

16,500 

Suvi 63 Duo Fisher kahe konsooliga, sõidukattega eelkõige kalastajale mõeldud paat.
Sõidukatet on võimalik soetada ainult esiosana, esiosa + vahesein või komplektse sõidukattena. Fisher on samasuguste sõiduomaduste ja kerega nagu 63 Duo. Teisaldatavad tagaistmete nurgad annavad veelgi rohkem ruumi liikumiseks ja kalastamiseks. Kaks pikka panipaika vööris mahutavad kõik vajalikud kalastustarbed. Kinnine vöör ilma luugita. Vöörile on lihtne kinnitada vöörimootorit. Paadis on tunnel vöörimootori juhtmetele.