Pood » Määrdeained

Näitan kõiki 9 tulemust

Yamalube® 2-M TCW3-RL Super Engine Oil (2-takti)

18 58 

Spetsiaalne mineraalidel põhinev õli kahetaktilistele, mis sobib kasutamiseks eelseguna või õlide otsesissepritsesüsteemide jaoks. Selle kvaliteetse koostise on välja töötanud, rangelt testinud ja heaks kiitnud Yamaha Motor insenerid. Sobib nii jettidele kui ka päramootoritele. 

Yamalube® 2-W WaveRunner Oil

19 64 

Yamalube® 2-W on esmaklassiline poolsünteetiline õli, mis on spetsiaalselt välja töötatud Yamaha isiklike veesõidukite mootoritele ja sobib nii eelsegamiseks kui ka otseseks õli sissepritsesüsteemiks.

Yamalube® FC-W 10-W30 Super Synthetic Marine Oil

17 56 

Yamalube® FC-W 10W-30 on universaalne esmaklassiline õli kõrgjõudlusega 4-taktiliste mootorite jaoks. Selle ainulaadne merevalem, mis on spetsiaalselt välja töötatud nõudlikule merekeskkonnale, tagab parema kütusesäästu ja sujuva töö.

Yamalube® FC-W 5W-30 Fully Synthetic Marine Oil

20 68 

Yamalube® FC-W 5W-30 on esmaklassiline õli kõrgjõudlusega neljataktiliste mootorite jaoks. Selle ainulaadne merevalem on loodud vastama kõigi Yamaha 4-taktiliste päramootorite jõudlusele, kuid sobib eriti hästi Yamaha VMAX SHO, F70 ja V6 avameremudelitele.

Yamalube® GL4 SAE 90 Gear oil

10 

Yamalube® GL4 on hea valik professionaalsete ja vaba aja veetmiseks mõeldud paatidele – see on silmapaistva kvaliteediga universaalne õli, mis sobib kõikidele päramootoritele ja teljeratta käigukastidele.

Yamalube® GL5 SAE 90 Gear oil

18 

Yamalube® GL5 on esmaklassiline raskeveokite käigukastiõli, mis on spetsiaalselt välja töötatud merekeskkonnas töötavate võimsate tänapäevaste mootorite rasketele nõudmistele vastu pidamiseks. See sobib eriti hästi fantastiliste F350 V8 päramootoritele.

Yamalube® Sterndrive Diesel Oil 15W-40

19 69 

Ülimalt kvaliteetne õli, mis on välja töötatud spetsiaalselt tänapäevase jõuülekandeseadme ainulaadsete nõudmiste rahuldamiseks. Selle spetsiaalse koostise on välja töötanud, rangelt testinud ja heaks kiitnud Yamaha Motor insenerid. Sobib sisemootoritele.

Yamalube® Synthetic Marine Oil – 10W-30

15 48 

Yamalube® sünteetiline mereõli on mitmekülgne, esmaklassiline õli, mis on spetsiaalselt välja töötatud Yamaha 4-taktiliste päramootorite ja jettide jaoks. Saadaval viskoossusega klassides 10–30 ja 20–40.

Yamalube® Synthetic Marine Oil 10W-40

15 48 

Yamalube® sünteetiline mereõli on mitmekülgne, esmaklassiline õli, mis on spetsiaalselt välja töötatud Yamaha 4-taktiliste päramootorite ja jettide jaoks. Saadaval viskoossusega klassides 10–30 ja 20–40.